Yabancı Diziler

Dead Hot Dizi Tanıtımı, Konusu ve Oyuncuları Prime Video

Amazon Prime Video, İngiliz yapımı yeni komedi-gerilim serisi “Dead Hot”un fragmanını büyük bir heyecanla duyurdu. Bu benzersiz yapıt, Charlotte Coben’ın (“The Stranger”, “Stay Close”, “Shelter”) yaratıcı zekasından çıkma ve Nicola Shindler’ın (“It’s A Sin”, “The Stranger”, “Happy Valley”) baş yapımcılığında şekillenmiş bir başyapıt. İngiltere ve İrlanda’da 1 Mart’ta izleyiciyle buluşacak olan dizi, Bilal Hasna (“Extraordinary”) ve Vivian Oparah (“Then You Run”)’ın canlandırdığı Elliot ve Jess karakterleri üzerine kurulu. Bu ikili, serinin yıldızları olarak ön plana çıkıyor.

“Dead Hot”: Aşk, Trajedi ve Gizem Dolu Bir Yolculuk

Dead Hot, Elliot ve Jess’in, Jess’in ikiz kardeşi ve Elliot’ın ilk aşkı Peter’ın kaybının yarattığı derin acıyla birbirlerine bağlanmalarını konu alıyor. Dizi, bu iki karakterin dostluğu sayesinde aile, sınıf, aşk, trajedi ve kimlik gibi temaları derinlemesine ele alıyor. Hikaye, Peter’ın gizemli bir şekilde ortadan kayboluşunun ardından geçen 5 yıl sonrası, günümüz Liverpool’unda geçiyor. Elliot ve Jess, Peter’ın kayboluşunun ardındaki gerçeği umutla keşfetmeye çalışırken, acılarını unutmak adına partilerde vakit geçirerek hedonistik bir yaşam sürmeye başlarlar.

Elliot, Will (Marcus Hudson) ile yeni bir ilişkiye adım attığında, geçmişi arkasında bırakmaya başlar. Ancak Will’in karanlık sırları olduğunu keşfettiğinde, hikaye bambaşka bir hal alır. Bu sırada, Peter olduğunu iddia eden birisi Jess ile iletişime geçer ve bu, Elliot ve Jess’in, Elliot’ın aşk hayatının lanetli olup olmadığını veya belki de birinin hedefi haline gelip gelmediğini sorgulamasına neden olan bir dizi olayı tetikler.

Yıldızlar Geçidi: “Dead Hot”un Parlayan Kadrosu

Bu sürükleyici hikayeyi daha da unutulmaz kılan, başroldeki Bilal Hasna ve Vivian Oparah’a eşlik eden deneyimli oyuncu kadrosudur. Penelope Wilton (“Downton Abbey”, “After Life”), Peter Serafinowicz (“The Tick”) ve Rosie Cavaliero (“Funny Woman”) gibi isimler, serinin zenginliğine zenginlik katıyor. Ayrıca, Rebekah Murrell (“The Pact”), Alan Turkington (“Heartstopper”), Brandon Fellows (“The Stranger”), David Jonsson (“Industry”) ve yükselen yıldız Marcus Hudson (“Little Mermaid”) gibi yeteneklerle dolu bir kadro seriyi taçlandırıyor.

Bunlarada Göz Atın :
Chernobyl Dizi Konusu, Oyuncuları ve Tanıtımı

Nicola Shindler‘in ITV Studios destekli yapım şirketi Quay Street, serinin arkasındaki güçlü yapımcı. Yönetici yapımcılar arasında Shindler ve Harlan Coben’ın kızı Charlotte Coben yer alıyor. İlk üç bölümün yönetmenliğini Sam Arbor (“Heartstopper”), kalan bölümlerin yönetmenliğini ise David Sant (“Significant Other”) üstleniyor.

“Dead Hot”, izleyicileri karanlık sırlar, beklenmedik dönüşler ve derin insan hikayeleri ile dolu bir yolculuğa çıkaracak. Bu etkileyici seriyi kaçırmayın!

Tanıtım Fragmanı

Mehtap Üstün

Mehtap Üstün 1979 Kayseri doğumlu, evli iki minnoş kız ve bir yaramazmı yaramaz erkek annesi, ITU Radyo ve Sinema mezunu, el işi hobileri sever, blog yazmayı sever bir annedir. Burada sizlere en güzel içerikleri oluşturup, dizi ve filmlerden haberler yazacağım. Umarım beğenirsiniz :)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Une Mère Parfaite Dizi Tanıtımı, Konusu ve Oyuncular Chicago P.D. 11.Sezon 2.Bölüm Fragmanı Chicago Fire 12.Sezon 2.Bölüm Fragmanı The Canterville Ghost 2023 Film Tanıtımı Top of The Lake Dizi Tanıtımı