Haberler

Mahsun J Dizisi 4.Bölüm Ne Zaman Yayında? Fragmanı İzle

“Mahsun J” Dizisinin Dördüncü Bölümü Ne Zaman Gösterime Giriyor? İşte Detaylar!

🚀 İstanbul’un Hızlı Kuryesi Mahsun’un Yolculuğu

İstanbul’un hızlı ve çevik motokuryesi Mahsun, hayatının borç batağından çıkış arayışı içerisinde, beklenmedik bir yeteneğini keşfeder. Bu yetenek onu, sosyal çevresinde dillere destan bir jigolo olma kararına itecektir. Bu serüvenindeki “menajeri”, başarılı olamamış bir reklamcı ve aynı zamanda yakın dostu olan Leyla’dır.

🌟 Başkarakter Mahsun Karaca Kimdir?

Sosyal medyada “Röportaj Adam” olarak nam salan, videolarıyla milyonlarca insana ulaşan ve “İllegal Hayatlar” filmiyle gişe rekorları kıran Mahsun Karaca, seride kendini ve yaşadıklarını Mahsun karakteri üzerinden anlatıyor.

📖 “Mahsun J” Hikayesinin Özü

Toplam sekiz bölümü kucaklayan bu dizide, kimse hayatından tam anlamıyla memnun değilken, para uğruna neler yapılabileceğini sorgulayan modern bir zaman hikâyesi sunuluyor. Mahsun ve yakın arkadaşı Leyla’nın, mutluluğu kovalayan insan kalabalıkları arasında yaşadıkları sıra dışı ve kahkaha dolu maceraları, izleyicilerle buluşuyor.

📅 “Mahsun J” 4. Bölüm Yayın Tarihi

Ömer Sinir Yönetmenliğindeki “Mahsun J”nin Dördüncü Bölümü Ne Zaman?

“Mahsun J” serisinin dördüncü bölümü, “Gibi” ve “Dünya Bu” dizilerinin başarılı yönetmeni Ömer Sinir’in rehberliğinde, 09 Şubat 2024 Cuma günü izleyicilerle buluşacak. Bu tarihte, Mahsun ve Leyla’nın çıktıkları sıra dışı yolculuğun yeni bölümüne tanık olmak için hazır olun.

“Mahsun J” 4. Bölüm Fragmanı

Fragman daha yayınlanmadı, yayınlandığında buraya ekleyeceğim.

5/5 - (50 votes)
Bunlarada Göz Atın :
Amazon Dizisi "Fallout" 12 Nisan’da Ekranlarda

Mehtap Üstün

Mehtap Üstün 1979 Kayseri doğumlu, evli iki minnoş kız ve bir yaramazmı yaramaz erkek annesi, ITU Radyo ve Sinema mezunu, el işi hobileri sever, blog yazmayı sever bir annedir. Burada sizlere en güzel içerikleri oluşturup, dizi ve filmlerden haberler yazacağım. Umarım beğenirsiniz :)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Une Mère Parfaite Dizi Tanıtımı, Konusu ve Oyuncular Chicago P.D. 11.Sezon 2.Bölüm Fragmanı Chicago Fire 12.Sezon 2.Bölüm Fragmanı The Canterville Ghost 2023 Film Tanıtımı Top of The Lake Dizi Tanıtımı