Yabancı Diziler

Kate Winslet Yıldızlı Mini Dizi “The Regime” Yakında Başlıyor

“The Regime” İle Otoriter Bir Avrupa Hikayesi Kapınızda!

HBO Original’ın merakla beklenen yapımı, Akademi Ödüllü ünlü yıldız Kate Winslet’ın başrolünde parladığı mini dizi “The Regime”, resmi fragmanıyla izleyicilerin beğenisine sunuldu. 3 Mart’ta ekranlara gelecek olan bu etkileyici yapım, Will Tracy (Succession’un beyni) tarafından kaleme alınırken, yönetmen koltuğunda Stephen Frears (The Queen, A Very English Scandal, Quiz, State of the Union gibi başyapıtların arkasındaki isim) ve Jessica Hobbs (The Crown’ın yönetmeni) oturuyor. Altı bölümden oluşan “The Regime”, HBO ve Max platformlarında izleyicilerle buluşacak.

Dizi Konusu: Bir Avrupa Sarayında İktidar Mücadelesi

“The Regime”, otoriter bir Avrupa rejiminin, saray duvarları arasında geçen son bir yılını merkezine alıyor. Bu hiciv dolu drama, çözülmeye başlayan iktidar oyunlarını ve sarayın karanlık koridorlarında dönen entrikaları ele alıyor. Kate Winslet, halkını korumak adına her şeyi yapmaya hazır, gücünü artırmak ve karşısına çıkan her engeli aşmaya çalışan, ancak gerçeklikten bir nebze olsun uzaklaşmış şansölyeyi canlandırıyor. Karakteri, otorite ve güç arzusuyla dolu, ancak aynı zamanda çaresizce kontrolü elinde tutmaya çalışan karmaşık bir figür olarak karşımıza çıkıyor.

Oyuncu Kadrosu: Yıldızlar Geçidi

Oyuncu Rol
Kate Winslet Şansölye
Matthias Schoenaerts
Guillaume Gallienne
Andrea Riseborough
Martha Plimpton
Hugh Grant

Yan rollerde Danny Webb, David Bamber, Henry Goodman, Stanley Townsend, Louie Mynett, Rory Keenan, Karl Markovics ve Pippa Haywood gibi yetenekli isimler yer almakta.

Yapım Ekibi: Sanatın Ustaları

Will Tracy, bu sürükleyici hikayenin yazarı, yürütücü yapımcısı ve yönetici yapımcısı olarak projede önemli bir rol oynuyor. Kendisine eşlik eden diğer yürütücü yapımcılar arasında Frank Rich, Tracey Seaward, Kate Winslet, Stephen Frears ve Jessica Hobbs bulunuyor. Senaryo ekibi ise Seth Reiss, Sarah DeLappe, Gary Shteyngart, Jen Spyra ve Juli Weiner gibi kalem ustalarından oluşuyor.

Bunlarada Göz Atın :
The Good Place Dizi Konusu, Oyuncuları ve Tanıtımı

Türkiye’de Nereden İzlenir?

“The Regime” dizisi, Türkiye’deki izleyicilerle BluTV üzerinden buluşacak. Bu muhteşem yapıma tanık olmak için 3 Mart’ı takvimlerinize işaretleyin ve iktidar oyunlarının karanlık dünyasına adım atın!

📆 Başlama Tarihi: 3 Mart

📺 Yayın Platformları: HBO, Max, BluTV

HBO’nun sunduğu “The Regime” ile saray duvarları arasında geçen, güç, ihanet ve mücadele dolu bir hikaye sizleri bekliyor. Kate Winslet’ın muhteşem performansını ve sürükleyici hikayeyi kaçırmayın!

Tanıtım Fragmanı

Mehtap Üstün

Mehtap Üstün 1979 Kayseri doğumlu, evli iki minnoş kız ve bir yaramazmı yaramaz erkek annesi, ITU Radyo ve Sinema mezunu, el işi hobileri sever, blog yazmayı sever bir annedir. Burada sizlere en güzel içerikleri oluşturup, dizi ve filmlerden haberler yazacağım. Umarım beğenirsiniz :)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Une Mère Parfaite Dizi Tanıtımı, Konusu ve Oyuncular Chicago P.D. 11.Sezon 2.Bölüm Fragmanı Chicago Fire 12.Sezon 2.Bölüm Fragmanı The Canterville Ghost 2023 Film Tanıtımı Top of The Lake Dizi Tanıtımı