Yabancı Diziler

Legacies Dizi Tanıtımı

Legacies Dizi Tanıtımı, Konusu ve Oyuncuları

Bir Üçlemenin Yeni Devamı: Legacies

The CW‘nin popüler serisi The Vampire Diaries ve The Originals‘ı sevenler için müjde! L. J. Smith’in kitap serisinden uyarlanan bu dizilerin yaratıcıları Kevin Williamson ve Julie Plec’in elinden çıkan yeni bir macera sizi bekliyor: Legacies. 2017’de The Vampire Diaries‘in sekizinci, The Originals‘ın ise beşinci sezonunun ardından, bu efsanevi serinin yeni halkası Legacies ekranlara geldi. Ekim ayında başlayan bu heyecan dolu dizinin ilk sezonu 16 bölüm sürecek.

Not: Legacies‘i izlemek için önceki dizileri izlemiş olmanız şart değil. Ancak serinin hayranları için eski hikayelere aşina olmak büyük bir avantaj.

Legacies Konusu ve Ana Karakterler

Mystic Falls’ta Yeni Bir Macera

Dizi, The Vampire Diaries‘in de mekanı olan Mystic Falls kasabası‘nda geçiyor. Caroline Forbes ve Alaric Saltzman‘ın, özel yetenekli gençler için kurduğu Salvatore Boarding School‘u merkezine alan Legacies, bu okulun etrafında gelişen olayları anlatıyor. The Originals‘ın finalinden iki yıl sonra geçen hikaye, izleyicileri büyülü bir dünyaya davet ediyor.

Öne Çıkan Karakterler:

  1. Alaric (Matt Davis): Okulun müdürü, hikayenin merkezinde yer alıyor.
  2. Hope Mikaelson (Danielle Rose Russell): Klaus Mikaelson ve Hayley Marshall‘ın 17 yaşındaki kızı, vampir, kurt adam ve cadı özelliklerini birleştiren özel bir karakter.
  3. Josie ve Lizzie Saltzman (Kaylee Bryant ve Jenny Boyd): Alaric ve Jo’nun ikiz kızları, cadı yeteneklerine sahip.
  4. Milton “M.G.” Greasley ve Penelope Park (Quincy Fouse / Lulu Antariksa): Okulun vampir topluluğundan M.G. ve Lizzie’nin eski sevgilisi cadı Penelope.
  5. Landon Kirby ve Rafael Waithe (Aria Shahghasemi / Peyton Alex Smith): Okulun dışından gelen, hikayenin akışını etkileyen iki önemli karakter.
Bunlarada Göz Atın :
Nashville Dizi Konusu, Oyuncuları ve Tanıtımı

Mystic Falls’ta Yükselen Tehlike

Bu ikili, okulun hayatına girdikten sonra kasabada canavarlar ortaya çıkmaya başlar. Alaric’in liderliğindeki öğrenciler, bu yeni tehditlere karşı mücadele ederken, hem kendi iç dünyalarıyla hem de dışarıdan gelen tehlikelerle yüzleşiyorlar.

legacies oyuncular
legacies oyuncular

Diğer Dizilerden Tanıdık Yüzler

Legacies, The Vampire Diaries ve The Originals‘dan bazı karakterleri konuk olarak ağırlıyor. Örneğin, kasabanın şerifi Matt Donovan (Zach Roerig), bazı bölümlerde yer alıyor.

Legacies’in Benzersiz Yeri Nedir

Legacies, The Vampire Diaries ve The Originals‘dan farklı bir tat sunuyor. Polisiye dramalarda olduğu gibi, her bölümde farklı hikayeler izleyiciye sunuluyor. Karakter gelişimleri ve romantik ilişkiler dizinin merkezinde yer alıyor. İzleyicilere, önceki iki diziden tanıdık detaylar sunulurken, aynı zamanda yeni ve taze bir perspektif de sağlanıyor. Yani, doğaüstü gençlik dramalarının hayranları için Legacies, kaçırılmaması gereken bir serüven.

Legacies, sadece bir devam dizisi olmanın ötesinde, kendine has bir hikayesi ve karakterleriyle sizi büyülü bir dünyaya davet ediyor. Eğer siz de doğaüstü olayların, gençlik dramalarının ve gizemli hikayelerin peşindeyseniz, Legacies tam size göre!

Legacies Tanıtım Fragmanı

Diziyi Google ile arayın..

5/5 - (10 votes)

Mehtap Üstün

Mehtap Üstün 1979 Kayseri doğumlu, evli iki minnoş kız ve bir yaramazmı yaramaz erkek annesi, ITU Radyo ve Sinema mezunu, el işi hobileri sever, blog yazmayı sever bir annedir. Burada sizlere en güzel içerikleri oluşturup, dizi ve filmlerden haberler yazacağım. Umarım beğenirsiniz :)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Une Mère Parfaite Dizi Tanıtımı, Konusu ve Oyuncular Chicago P.D. 11.Sezon 2.Bölüm Fragmanı Chicago Fire 12.Sezon 2.Bölüm Fragmanı The Canterville Ghost 2023 Film Tanıtımı Top of The Lake Dizi Tanıtımı