Yabancı Diziler

Netflix Parasyte: The Grey Dizi Tanıtımı, Konusu ve Oyuncuları

Güney Kore’yi Sarsacak Bir İstila: İmgelemi zorlayan bir soru ile başlayalım: Eğer parazit yaşam formları Kore’ye sızarsa ne olur? Bu tüyler ürpertici varsayım, 5 Nisan’da Netflix ekranlarında izleyiciyle buluşacak olan bilimkurgu gerilim dizisi Parasyte: The Grey ile somut bir hikayeye dönüşüyor.

Dizi, dünya çapında 25 milyonun üzerinde satışa ulaşan ve 30’dan fazla bölge ve ülkede büyük bir hayran kitlesine sahip olan Hitoshi Iwaaki’nin efsanevi mangası Parasyte’tan esinlenerek yaratıldı. Parasyte: The Grey, sevilen manganın yaratıcı dünyasını ve derin mesajını koruyarak, yeni karakterler ve yeni bir mekanla özgün bir yol çiziyor.

Oyuncu Kadrosu – Anahtarlar Elinde Olan Yıldızlar:

Oyuncu Rolü Daha Önceki Projeleri
Jeon So-nee Jeong Su-in Our Blooming Youth, Scripting Your Destiny
Koo Kyo-hwan Kang-woo D.P., Kingdom: Ashin of the North
Lee Jung-hyun Jun-kyung Limit, Decision to Leave
Kwon Hae-hyo Chul-min D.P., Forecasting Love and Weather
Kim In-kwon Won-seok The Cursed: Dead Man’s Prey, The Battle of Jangsari

Bir Savaşın Ortasında Bir Yaşam Mücadelesi: Hikaye, parazitin kurbanı olan ve beyninin parazit tarafından ele geçirilmesini engelleyen Jeong Su-in (Jeon So-nee) etrafında şekilleniyor. Bu tuhaf ortak yaşam, onun insanları avlayan gizemli parazitlerle savaşan “Gri Takım”ın bir parçası haline gelmesine yol açar.

Yönetmenin Kamera Arkasındaki Büyüsü: Parasyte: The Grey, Train to Busan ve Peninsula gibi başarılı projeleriyle global bir fenomen yaratan, Hellbound gibi Netflix dizileriyle çizgi roman hikayelerini ustalıkla ekrana taşıyan Yeon Sang-ho’nun yönetmenliğinde çekildi. Yeon Sang-ho ve Ryu Yong-jae’nin kaleminden çıkan bu hikaye, Climax Studio ve WOW POINT tarafından hayata geçirildi.

Parasyte: The Grey ile Karanlığa Yolculuk: Bu dizi, izleyicilere karanlık bir dünyanın kapılarını aralıyor. İnsan ve parazit arasındaki savaş, hayatta kalma mücadelesi ve karakterlerin içsel yolculukları ile dolu bu evren, kesinlikle kaçırılmaması gereken bir yapıt.

Bunlarada Göz Atın :
Manifest Dizi Tanıtımı, Konusu ve Oyuncular

5 Nisan’da, tüm dünya ile aynı anda, Parasyte: The Grey’in benzersiz hikayesine ve unutulmaz karakterlerine tanıklık etmeye hazır olun. Netflix’te yerinizi alın, bu sürükleyici yolculuğa katılın!

Netflix Parasyte: The Grey Fragmanı

Mehtap Üstün

Mehtap Üstün 1979 Kayseri doğumlu, evli iki minnoş kız ve bir yaramazmı yaramaz erkek annesi, ITU Radyo ve Sinema mezunu, el işi hobileri sever, blog yazmayı sever bir annedir. Burada sizlere en güzel içerikleri oluşturup, dizi ve filmlerden haberler yazacağım. Umarım beğenirsiniz :)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Une Mère Parfaite Dizi Tanıtımı, Konusu ve Oyuncular Chicago P.D. 11.Sezon 2.Bölüm Fragmanı Chicago Fire 12.Sezon 2.Bölüm Fragmanı The Canterville Ghost 2023 Film Tanıtımı Top of The Lake Dizi Tanıtımı