Yabancı Diziler

The Neighborhood Dizi Tanıtımı, Konusu ve Oyuncuları

Ekrana Yeni Bir Kahkaha Bombası: The Neighborhood

2018’in sonbaharında, televizyon ekranlarına yeni bir komedi dizisi damga vurdu: The Neighborhood. CBS kanalının seyirciyle buluşturduğu bu seri, izleyicileri 1 Ekim 2018’den itibaren kahkaha tufanına sürükledi. Şimdiye kadar üç bölümü gösterilen dizi, Jim Reynolds gibi deneyimli yapımcıların elinden çıkma. Reynolds, The Big Bang Theory ve 9JKL gibi başarılı projelerin arkasındaki isimlerden biri. Ona, dizi dünyasının parlayan yıldızlarından Cedric the Entertainer başta olmak üzere, Aaron Kaplan, Dana Honor, Eric Rhone ve Wendi Trilling gibi değerli isimler eşlik ediyor.

Dizinin her bölümü 21-22 dakikalık bir süreye sahip ve ilk sezonun 13 bölüm sürmesi planlanıyor. The Neighborhood‘un ilk üç bölümü, ortalama 1.18 reyting ve 6.954.000 izleyici sayısıyla dikkat çekici bir başlangıç yaptı.

Konu: Yeni Bir Başlangıç

Gemma, Los Angeles’taki bir okuldan müdürlük teklifi alınca, Michigan’dan bu yeni şehre taşınma kararı alır. Kocası ve oğluyla beraber yeni bir hayata yelken açan Johnson ailesi, Los Angeles’ta, Gemma’nın yeni işine yakın ve bütçelerine uygun bir ev bulmanın mutluluğunu yaşar. Ancak taşındıkları mahalle, siyahi Amerikalıların yoğunlukta olduğu bir yerdir ve orta batıdan gelen bu sevimli aile, yeni ve alışılmadık mahallelerinde Butler ailesiyle beraber eğlenceli ve sıra dışı bir maceraya atılır.

Karakterler ve Oyuncular:

  • Gemma Johnson (Beth Behrs): Modern eğitim anlayışının bir temsilcisi olarak, yeni mahalleye çabucak uyum sağlayan, güler yüzlü ve cana yakın bir kadın.
  • Dave Johnson (Max Greenfield): Profesyonel bir uyuşmazlık çözücü ve yeni komşularıyla dostluk kurmaya hevesli, kibar bir adam.
  • Grover Johnson (Hank Greenspan): Meraklı ve bazen laf sokan, sevimli Johnson çiftinin oğlu.
  • Calvin Butler (Cedric the Entertainer): Johnson ailesinin yeni komşusu, ırkçı tavırlara mesafeli ancak iletişime açık bir karakter.
  • Tina Butler (Tichina Arnold): Calvin’in karısı, yeni komşularına karşı sıcak ve dostane davranan, enerjik bir kadın.
  • Malcolm Butler (Sheaun McKinney): İşsiz ve ailesiyle yaşayan Calvin ve Tina’nın büyük oğlu, yeni komşularla ilgili çelişkili duyguları olan bir karakter.
  • Marty Butler (Marcel Spears): Ailesinden ayrı yaşayan ve mühendis olan Calvin ve Tina’nın küçük oğlu.
Bunlarada Göz Atın :
Narcos: Mexico Dizi Tanıtımı, Konusu ve Oyuncular

Bir Küçük Bilgi

Pilot bölümde Gemma karakterine Dreama Walker, Dave karakterine ise Josh Lawson hayat vermişti. Ancak dizi onayının ardından Beth Behrs ve Max Greenfield bu roller için seçildi.

Yazarın Görüşü

Başlarda The Neighborhood‘a pek sıcak bakmamıştım. Ancak New Girl serisinden aşina olduğumuz Max Greenfield’in performansını merak ettiğim için diziyi izlemeye karar verdim. Karakter uyumları ve oyunculuk performansları genel olarak oldukça başarılı. Özellikle Beth Behrs ve Tichina Arnold’un rollerinde gösterdikleri performans, izleyiciyi ekran başına kilitleyecek nitelikte. İlk üç bölüm itibarıyla, dizi eğlenceli bir komedi anlayışına sahip ve izleyiciyi memnun edecek düzeyde.

Eğer siz de keyifli, sıcak ve samimi bir komedi dizisi arayışındaysanız, The Neighborhood tam size göre. İyi seyirler! 🌟

The Neighborhood Dizi Fragmanı

Mehtap Üstün

Mehtap Üstün 1979 Kayseri doğumlu, evli iki minnoş kız ve bir yaramazmı yaramaz erkek annesi, ITU Radyo ve Sinema mezunu, el işi hobileri sever, blog yazmayı sever bir annedir. Burada sizlere en güzel içerikleri oluşturup, dizi ve filmlerden haberler yazacağım. Umarım beğenirsiniz :)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Une Mère Parfaite Dizi Tanıtımı, Konusu ve Oyuncular Chicago P.D. 11.Sezon 2.Bölüm Fragmanı Chicago Fire 12.Sezon 2.Bölüm Fragmanı The Canterville Ghost 2023 Film Tanıtımı Top of The Lake Dizi Tanıtımı