Haberler

2024’ün En Çok Beklenen Bilim Kurgu Dizisi: “3 Body Problem” 21 Mart’ta Ekranlarda!

Tanıtım Heyecanı: Üç Cisim Probleminin Beklenen Başlangıcı Bilim kurgu dünyasının beklediği an nihayet geldi. Yoğun ilgi gören Netflix küresel hayran etkinliği TUDUM’da “Üç Beden Problemi”nin fragmanı yayınlandı. Ocak 2024’te yayınlanacağı söylenen heyecan verici dizi, Netflix’in Geeked Week etkinliğinde 21 Mart 2024’te yayınlanacağının müjdesiyle yeniden gün yüzüne çıktı.

Yaratıcı Zekalar ve Etkileyici Kadro “Game of Thrones”un beğenilen yaratıcıları David Benioff ve D.B. Weiss, “Three Bodies”in yönetici yapımcıları ve yönetici yapımcıları olarak görev yapıyor. “Shame” ve “True Blood” filmleriyle tanınan Alexander Woo, projede yönetici yapımcı ve yazar olarak yer alıyor.

Kitaptan Ekrana: Efsanevi Uyarlama Liu Cixin’in “Dünyada Geçmişi Hatırlamak” üçlemesinin ilk bölümü olan “Üç Beden Problemi”nden uyarlanan oyun, gelecekte olacakları anlatıyor. evrende yalnız olmadığımızı keşfettiğimizde olaylar meydana geldi. 2008 yılında yayınlanan ve 2015 Hugo En İyi Roman Ödülü’nü kazanan eser, serinin temelini oluşturuyor.

3 Body Problem Poster
3 Body Problem Poster

Kültür Devrimi’nden Uzay İstilasına: Hikayenin DerinliğiBu kitap, Ye Wenjie’nin Kültür Devrimi sırasında babasının ölümünden sonra uzaylılarla yaptığı işbirliğinin ve her grubun farklı planlarının hikayesini anlatıyor. Dünya uzaylıları ağırlıyor. Hikaye 1960’larda Çin’de başlıyor ve bugün seçkin bilim adamlarının karşı karşıya olduğu zorluklarla iç içe geçiyor.

Prodüksiyonun Arkasında: Ustanın Elleri Yazarlar Liu Cixin ve Liu Yukun, dizinin yapımcılarına danışmanlık yapıyor. Oscar adayı Eric Tsang dizinin yönetmenliğini ve ortak yapımcılığını üstlendi.

Yapımcılar ve Hak Sahipleri: Büyük Destek Rian Johnson ve Ram Bergman (Star Wars: Bölüm VIII: The Last Jedi, Knives Out), Bernadette Caulfield (Nevers, Game of Thrones), gibi önemli isimler ve şirketler, Lynch ve Jilong Zhao (Yoozu Group ve Trisolaris), Plan B Entertainment ve Primitive Streak, serinin arkasındaki güç olarak öne çıkıyor.

Bunlarada Göz Atın :
Hulu'dan Heyecan Verici Yeni Dizi: "Career Opportunities in Murder and Mayhem"

Tanıtım Fragmanı

Mehtap Üstün

Mehtap Üstün 1979 Kayseri doğumlu, evli iki minnoş kız ve bir yaramazmı yaramaz erkek annesi, ITU Radyo ve Sinema mezunu, el işi hobileri sever, blog yazmayı sever bir annedir. Burada sizlere en güzel içerikleri oluşturup, dizi ve filmlerden haberler yazacağım. Umarım beğenirsiniz :)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Une Mère Parfaite Dizi Tanıtımı, Konusu ve Oyuncular Chicago P.D. 11.Sezon 2.Bölüm Fragmanı Chicago Fire 12.Sezon 2.Bölüm Fragmanı The Canterville Ghost 2023 Film Tanıtımı Top of The Lake Dizi Tanıtımı