Haberler

Hulu Dizisi We Were the Lucky Ones 28 Mart’ta Yayında

Hulu, edebiyat dünyasının 2017 yılında büyük beğeni toplayan çoksatan kitabı, Georgia Hunter’ın “We Were the Lucky Ones” eserinden esinlenerek hazırlanan mini dizisinin fragmanını gururla sunar.

Oyuncu Kadrosu: Parıldayan Yıldızlar Topluluğu 🎭

Bu etkileyici dizi, Joey King (“The Act”) ve Logan Lerman (“Hunters”) gibi isimlerin yanı sıra, Hadas Yaron, Henry Lloyd-Hughes, Amit Rahav, Sam Woolf, Michael Aloni, Moran Rosenblatt, Eva Feiler, Lior Ashkenazi ve Robin Weigert gibi yetenekli aktörleri bir araya getiriyor. Bu muhteşem kadro, 28 Mart’ta başlayacak olan diziye hayat verecek.

Dizinin Konusu: Karanlığa Rağmen Umudu Yakalamak ✨

“Şanslı Olanlar Bizdik”, İkinci Dünya Savaşı’nın gölgesinde ayrı düşen, ancak yeniden birleşme umuduyla dolu bir Yahudi ailenin inanılmaz gerçek hikayesini anlatıyor. Bu dizi, insan ruhunun karanlığın en derin anlarında bile nasıl direnebildiğini ve umudun, sevginin her engeli aşabileceğinin kanıtı olarak karşımıza çıkıyor.

1939’un baharında, Kurc ailesinin üç kuşağı, savaşın gölgesi altında normal bir yaşam sürdürmeye çalışırken, aile bağları ve sevgiyle dolu anlar yaşar. Radom, Polonya’daki evlerinde, tehditkar dış dünya yerine, yeni doğan bebekler ve aşk hikayeleriyle ilgili konuşmalar yapılır. Ancak, Avrupa’yı kaplayan dehşet, aileyi dünyanın dört bir yanına dağıtacak ve her bir üyesini hayatta kalma mücadelesine sürükleyecektir.

Yaratıcı Ekip: Sanat ve Yetenek Sentezi 🎬

Erica Lipez (“Julia”, “The Morning Show”, “Bates Motel”), bu etkileyici dizinin yazarı ve yürütücü yapımcısı olarak öne çıkıyor. Thomas Kail (“Hamilton”, “Fosse/Verdon”) yönetmen koltuğunda otururken, Jennifer Todd (“City on a Hill”) yürütücü yapımcı olarak projeye katkıda bulunuyor. Kitabın yazarı Georgia Hunter, dizide ortak yürütücü yapımcı olarak yer alıyor.

Yayın Takvimi: İlk Gösterim ve Daha Fazlası 📅

Hulu Originals imzası taşıyan ve 20th Television tarafından üretilen bu dizi, 28 Mart’ta ilk üç bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. Kalan beş bölüm ise, 2 Mayıs’taki büyük final öncesinde her hafta yayınlanmaya devam edecek.

Bunlarada Göz Atın :
Mahsun J. Dizisi Hangi Platformda Konusu ve Oyuncuları

Bu dizi, tarihin en zorlu zamanlarında bile aşkın, umudun ve direncin nasıl zafer kazanabileceğini gözler önüne seriyor. “Şanslı Olanlar Bizdik” sizi hem duygulandıracak hem de ilham verecek bir hikaye vaat ediyor.

We Were the Lucky Ones Tanıtım Fragmanı

5/5 - (50 votes)

Mehtap Üstün

Mehtap Üstün 1979 Kayseri doğumlu, evli iki minnoş kız ve bir yaramazmı yaramaz erkek annesi, ITU Radyo ve Sinema mezunu, el işi hobileri sever, blog yazmayı sever bir annedir. Burada sizlere en güzel içerikleri oluşturup, dizi ve filmlerden haberler yazacağım. Umarım beğenirsiniz :)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Une Mère Parfaite Dizi Tanıtımı, Konusu ve Oyuncular Chicago P.D. 11.Sezon 2.Bölüm Fragmanı Chicago Fire 12.Sezon 2.Bölüm Fragmanı The Canterville Ghost 2023 Film Tanıtımı Top of The Lake Dizi Tanıtımı