Haberler

Kübra 2.Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu, Konusu ve Oyuncuları

Netflix’in gözde yapımlarından biri olan ve başrolünde parlayan yıldız Çağatay Ulusoy’un yer aldığı, Taylan Biraderler’in kamera arkasını üstlendiği Kübra serisinin merakla beklenen ikinci sezonunun müjdesi verildi. Yapımcı koltuğunda Onur Güvenatam’ın oturduğu, Afşin Kum’un kaleme aldığı aynı adlı eserden beyaz ekrana taşınan ve ilk sezonuyla izleyicileri kendine hayran bırakan dizinin yeni sezonu, bu yılın Haziran ayında izleyiciyle buluşacak.

🔍 Kübra 2. Sezonun Hikayesi: Bir İnanç Sınavı

Kübra’nın çevresindeki sırların perdesi aralanıyor ve Gökhan, kendisini ‘Semavi’ yapan derin inancının gücüyle karşı karşıya kalıyor. Her bir kararın ağır bir bedeli olduğu bu yolda, Gökhan artık sadece düşmanlarıyla değil, sevdikleriyle ve hatta kendi içindeki savaşlarla yüzleşmek zorunda. Peki, Gökhan, Semavi olarak seçtiği bu yolda doğruluğun peşinden giderken, Kübra ona ışığı bulmada yardımcı olabilecek mi?

Yönetmen Koltuğunda Kimler Var?

  • Yağmur Taylan & Durul Taylan

Senaryonun Arkasındaki Yaratıcı Zekalar

  • Murat Uyurkulak, Rana Mamatlıoğlu, Bekir Baran Sıtkı

Yapımcılığı Üstlenen İsim

  • Onur Güvenatam

Yürütücü Yapımcılar

  • Yağmur Taylan, Durul Taylan

🎭 Kübra 2. Sezon Oyuncu Kadrosu: Bir Yıldızlar Topluluğu

Kübra‘nın ikinci sezonu, olağanüstü kurgusu ve derinlemesine karakter analizleriyle tekrar sahnede. İşte parıldayan kadro:

Oyuncu Karakter
Çağatay Ulusoy
Aslıhan Malbora
Ahsen Eroğlu
Nazan Kesal
Cihan Talay
Aytek Şayan
Meriç Rakalar
Deniz Işın
Onur Ünsal
Mehmet Çağrı Çıtanak
Ahmet Mümtaz Taylan

Yapım Şirketi: OGM Pictures

Bunlarada Göz Atın :
The Good Doctor 7.Sezonuyla Ekranlara Veda Ediyor

Bu sürükleyici ve düşündürücü serinin ikinci perdesi, hikayenin daha da derinleştiği, karakterlerin karmaşık duygularının ve inançlarının izleyiciye aktarıldığı bir sezon promise ediyor. Haziran ayında, Kübra‘nın bu yeni bölümüyle yeniden buluşmaya hazır olun. Netflix bu yolculukta sizlere eşsiz bir deneyim sunmaya devam edecek.

5/5 - (50 votes)

Mehtap Üstün

Mehtap Üstün 1979 Kayseri doğumlu, evli iki minnoş kız ve bir yaramazmı yaramaz erkek annesi, ITU Radyo ve Sinema mezunu, el işi hobileri sever, blog yazmayı sever bir annedir. Burada sizlere en güzel içerikleri oluşturup, dizi ve filmlerden haberler yazacağım. Umarım beğenirsiniz :)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Une Mère Parfaite Dizi Tanıtımı, Konusu ve Oyuncular Chicago P.D. 11.Sezon 2.Bölüm Fragmanı Chicago Fire 12.Sezon 2.Bölüm Fragmanı The Canterville Ghost 2023 Film Tanıtımı Top of The Lake Dizi Tanıtımı