Haberler

The CW’den Yeni Dizi: Sherlock & Daughter

Gizem ve maceranın sınırlarını zorlayan bir hikayeyle, The CW, David Thewlis’in (Fargo’dan tanıdığımız) olağanüstü performans sergileyeceği Sherlock & Daughter için yeşil ışık yaktı. Bu yeni drama, izleyicileri Sherlock Holmes’un bilinmeyen dünyasına davet ediyor; ancak bu sefer yanında beklenmedik bir partner var: Amerikalı Amelia.

Thewlis, adeta zekâsının sınırlarını zorlayan Sherlock Holmes olarak karşımıza çıkıyor. Dizi, onu konfor alanının çok ötesine taşıyan, karanlık ve tekinsiz bir vakayı araştırırken buluyor. Gizemlerle dolu bir yolculuk başlıyor ve Sherlock, annesinin gizemli ölümünün ardından Amerika’dan gelen ve kayıp babasının Sherlock olabileceğini düşünen Amelia ile tanışıyor. Blu Hunt (The Originals, Another Life), bu güçlü karakteri hayata geçiriyor.

Bu ikilinin karşısında, Sherlock’un en büyük rakibi Moriarty olarak Dougray Scott (Batwoman) nefes kesen bir performans sergileyecek. Birbirinden çok farklı geçmişlere ve bakış açılarına sahip olan Sherlock ve Amelia, sırlarla dolu bu yolculukta birlikte çalışarak global bir komployu aydınlatmak, annesinin katilini bulmak ve en önemlisi Amelia’nın gerçekten Sherlock’un kızı olup olmadığını ortaya çıkarmak zorundalar.

Dizinin arkasındaki yaratıcı zeka Brendan Foley (Cold Courage), hem yazarlık hem de yönetici yapımcılık görevini üstleniyor. James Duff (Major Crimes), yürütücü ve yönetici yapımcı kadrosunda yer alıyor. Escapade Media işbirliğiyle, Karine Martin, Chris Philip, Peter Gerwe, Dominic Barlow ve Ivan Dunleavy de yönetici yapımcı olarak dizinin başarısı için el birliğiyle çalışıyorlar. Sherlock & Daughter, Starlings Television Distribution, Albion Television ve StoryFirst’in ortak yapımıyla ekranlara taşınacak.

Oyuncu Kadrosu:

Oyuncu Karakter
David Thewlis Sherlock Holmes
Blu Hunt Amelia
Dougray Scott Moriarty

Bu sıra dışı hikaye, gizem ve macera severler için kaçırılmayacak bir şölen vaat ediyor. Sherlock & Daughter, zekâ oyunları, beklenmedik dönüşler ve duygusal anlarla dolu bir yolculuğa çıkartacak. Bu benzersiz serüvene hazır olun.

Bunlarada Göz Atın :
The Good Doctor 7.Sezonuyla Ekranlara Veda Ediyor

Mehtap Üstün

Mehtap Üstün 1979 Kayseri doğumlu, evli iki minnoş kız ve bir yaramazmı yaramaz erkek annesi, ITU Radyo ve Sinema mezunu, el işi hobileri sever, blog yazmayı sever bir annedir. Burada sizlere en güzel içerikleri oluşturup, dizi ve filmlerden haberler yazacağım. Umarım beğenirsiniz :)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Une Mère Parfaite Dizi Tanıtımı, Konusu ve Oyuncular Chicago P.D. 11.Sezon 2.Bölüm Fragmanı Chicago Fire 12.Sezon 2.Bölüm Fragmanı The Canterville Ghost 2023 Film Tanıtımı Top of The Lake Dizi Tanıtımı